Aquest control de la punta dels dits del carretó elevador VNA ofereix una millor experiència de control amb més flexibilitat i precisió. Té un millor rendiment d'ajustament i és ideal per a condicions d'elevació elevada en passadissos estrets. La vàlvula electrohidràulica totalment proporcional amb passamans amb la punta dels dits pot ajustar la velocitat d'elevació / baixada, desplaçament lateral i inclinació del pòrtic, cosa que fa que el vehicle sigui més fàcil i més precisa de recollida / descàrrega en passadissos estrets, amb un millor rendiment de micromoviment.

AC plena de 80 V, corrent baix, calefacció més baixa, menor taxa de fallada, envelliment lent dels accessoris. El controlador de treball continu de càrrega pesada no s'escalfa. Bateria d'alta capacitat de 80v/500ah 40kwh d'alta tensió, el corrent és més petit el temps de treball és més llarg, la calor és més baixa a les parts elèctriques per reduir el dany.



Especificació
|
Model |
Unitat |
FBZ15 |
FBZ20 |
FBZ25 |
FBZ30 |
|
Capacitat |
KG |
1500 |
2000 |
2500 |
3000 |
|
Alçada d'elevació del pal |
MM |
4300-7050 |
4300-10050 |
4300-12400 |
4300-12400 |
|
Alçada d'elevació lliure del pal |
MM |
1365-2435 |
1365-3635 |
1365-4686 |
1365-4686 |
|
Alçada del pal tancat |
MM |
2265-3335 |
2265-4615 |
2265-5665 |
2265-5665 |
|
Alçada estesa completa del pal |
MM |
5561-8311 |
5561-11313 |
5561-13739 |
5561-13739 |
|
Longitud total (excloent les forquilles) |
MM |
2780 |
2780 |
2780 |
2780 |
|
Distància a terra |
MM |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
Alçada de la protecció aèria |
MM |
2270 |
2270 |
2270 |
2270 |
|
Ample del xassís posterior |
MM |
1030 |
1220 |
1400 |
1600 |
|
Amplada del xassís davanter |
MM |
980 |
980 |
980 |
980 |
|
Centre de càrrega |
MM |
600 |
600 |
600 |
600 |
|
distància entre eixos |
MM |
1735 |
1735 |
1735 |
1735 |
|
Alçada del seient |
MM |
1220 |
1220 |
1220 |
1220 |
|
Angle d'inclinació del pal (enrere/davant) |
GRAU |
3/1 |
3/1 |
3/1 |
3/1 |
|
Angle de gir del xassís frontal (esquerra/dreta) |
GRAU |
220 |
220 |
220 |
220 |
|
Velocitat de terra |
KM/H |
16 |
16 |
16 |
16 |
|
Velocitat d'elevació (càrrega/descàrrega) |
M/S |
0.44/0.5 |
0.44/0.5 |
0.44/0.5 |
0.44/0.5 |
|
Mida del pneumàtic davanter |
MM |
412x174 |
412x174 |
412x174 |
412x174 |
|
Mida del pneumàtic posterior |
MM |
457x150 |
457x150 |
457x170 |
457x170 |
|
Capacitat de grau (càrrega/descàrrega) |
% |
18/20 |
18/20 |
18/20 |
18/20 |
|
Tensió/capacitat de la bateria |
V/AH |
80/400 |
80/500 |
80/500 |
80/500 |
|
Pes sense incloure la bateria |
KG |
5150 |
5150 |
5150 |
5150 |
|
Pes inclosa la bateria |
KG |
6400 |
6900 |
7400 |
7900 |
|
Motor de tracció |
KW |
19.5 |
19.5 |
19.5 |
19.5 |
|
Motor d'elevació |
KW |
15 |
15 |
15 |
15 |
|
Amplada mínima del passadís de treball net |
MM |
1800 |
1800 |
1900 |
2100 |
|
Transferència d'amplada del passadís |
MM |
2700 |
2700 |
2700 |
2700 |
Certificat

Avantatges

Motor AC complet sense escombretes de carbó sense manteniment, codificador extern, fàcil manteniment, adequat per a treballs d'alta intensitat, fre de mà electrònic, el funcionament és més estalvi d'energia, la força de frenada és més forta que el fre de mà mecànic, navegació làser estàndard, quan el làser és apuntant al centre del palet, es pot dirigir per recollir la mercaderia, ajudant el conductor a localitzar el palet amb més facilitat.
Preguntes freqüents
1. Sou fabricant o empresa comercial?
Som fabricants i tenim fàbriques a Xiamen, Shandong i Jiangsu.
2. Pot produir carretons elevadors segons els nostres requisits?
Sí, podem proporcionar OEM, tenim un equip professional per satisfer qualsevol dels vostres requisits.
3. Pot proporcionar mostres?
Podem proporcionar mostres, però les mostres no poden ser gratuïtes, perquè els nostres productes són productes grans.
4. Els productes són provats abans de l'enviament?
Per descomptat que ho han fet. Tots els nostres productes són 100% provats de qualitat abans de l'enviament. Provem cada lot de productes cada dia.
Etiquetes populars: camió de forquilla vna, fabricants de camions de forquilla vna de la Xina










